Naar de inhoud
Nieuws

Schuurs vertrekt naar Ajax

Na maandenlange geruchten is de kogel nu definitief door de kerk: Perr Schuurs gaat Fortuna verlaten en verhuist naar Ajax.

Schuurs maakte het afgelopen jaar een meer dan stormachtige ontwikkeling door. Van zijn debuut in het eerste elftal tot een stage bij Liverpool en van het aanvoerderschap bij Fortuna tot de selectie voor het Nederlands elftal onder 19. Hij werd dan ook al maanden gelinkt aan meerdere Nederlandse en buitenlandse clubs. De keuze is nu dus op Ajax gevallen.

Perr tekent een contract van 4,5 jaar in Amsterdam, dat ingaat op 1 januari 2018. Gelukkig is Fortuna overeengekomen dat hij wel het lopende seizoen in Sittard af kan maken. Over de hoogte van de transfersom is vooralsnog niks bekend gemaakt.

Bron: Fortuna Sittard

Programma in je agenda

Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.

Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.

Uit de oude doos

6 november 2015
FC Eindhoven3
Fortuna Sittard1
Eerste divisie 2.631 toeschouwers Lees het verslag