
‘Rota op weg naar Athene’
Het heeft er alle schijn van dat Lazaros Rota al snel een nieuwe club heeft gevonden. De rechtsback liet eergisteren zijn contract bij Fortuna Sittard ontbinden en niet zonder reden. Die reden lijkt niet te zijn dat Rota’s speelkansen nihil zijn geworden door de komst van Ivo Pinto of Mickaël Tirpan, maar omdat hij een alternatief achter de hand had.
Achter de schermen speelde hoogstwaarschijnlijk de interesse van AEK Athene in Rota, al had de Griekse topclub er waarschijnlijk geen Euro voor over om Rota via een transfersom in Sittard-Geleen los te weken. Goed spel van Rota en zijn management; balen voor Fortuna’s penningmeester.
Overigens heeft AEK Athene Rota naar verluidt niet voor de basis gehaald, maar als back-up. Dat verklaart meteen de reden waarom ze geen transfersom wilden betalen.
Bron: Hellas Football
Over de auteur
Michel. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
Fortuna-supporters zijn niet welkom bij de eredivisiederby tussen Roda JC en Fortuna Sittard (uitslag: 1-0). Het onder andere stelen van de middenstip de week voor de derby is hiervoor de aanleiding.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.









