
Oud-speler Van ’t Hek overleden
Afgelopen vrijdag overleed Jan van ’t Hek. Van ’t Hek is oud-speler van FSC en Fortuna SC, de voorlopers van Fortuna Sittard.
Van ’t Hek tekende aan de start van het seizoen 69/70 bij FSC. Hij kwam over van tweede divisionist FC VVV. FSC was zojuist gedegradeerd uit de eredivisie en had de intentie om onder Frans Debruyn onmiddellijk terug te keren. Verdediger Jos Klingen had FSC verlaten en FSC kwam (onder andere) bij Van ’t Hek uit als zijn vervanger.
In zijn eerste seizoen speelde Van ’t Hek zich in de basis, maar verder dan een plek in de middenmoot kwam FSC niet. Het kostte Frans Debruyn zijn kop. In het tweede seizoen, nu onder leiding van Evert Teunissen, startte Van ’t Hek nog wel in de basis, maar die plek raakte hij al snel kwijt, omdat Fortuna SC met Jan Lauers en Frans Roemgens prima alternatieven had.
Het zou het laatste seizoen van Van ’t Hek zijn bij Fortuna SC. Hij keerde terug naar FC VVV, dat nu ook uitkwam in de eerste divisie.
Jan van ’t Hek werd 76 jaar. We wensen zijn nabestaanden veel kracht bij dit verlies.
Bron: Dagblad De Limburger
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
1.500 toeschouwers in het Jan Louwers stadion zien Wout Holverda driemaal scoren in een bekerduel tegen EVV Eindhoven (uitslag: 0-5).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













