
Oud Fortuna SC-speler Vrösch overleden
Gisteren is oud Fortuna SC-speler Wim Vrösch overleden.
Vrösch kwam in de zomer van 1971 op 26-jarige leeftijd naar Fortuna SC. Hij had voordien bij Roda JC, Sparta en SV Limburgia gespeeld. Die laatste club verdween die zomer, na een reorganisatie van de KNVB, uit het betaalde voetbal.
De verdediger zal drie seizoen bij Fortuna SC spelen, waarin hij 78 duels speelt (75 duels in de eerste divisie en 3 bekerduels). Wim Vrosch is erbij als Fortuna SC in mei 1972 thuis PEC met 9-0 vermorzeld. Dat is nog steeds de grootste overwinning in competitieverband in de geschiedenis van de club. In het seizoen 73/74 behoort Vrösch tot de selectie als Fortuna SC voor het eerst een periodetitel wint. Promotie zit er evenwel niet in. In de zomer van 1974 beëindigt Vrösch zijn profcarrière en gaat hij spelen bij SVN.
Vrösch is 75 jaar oud geworden. We wensen zijn nabestaanden veel sterkte met dit verlies.
Bron: Dagblad de Limburger
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
1.500 toeschouwers in het Jan Louwers stadion zien Wout Holverda driemaal scoren in een bekerduel tegen EVV Eindhoven (uitslag: 0-5).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













