Naar de inhoud
Nieuws

Michut kent zijn straf

Gisteren speelde Fortuna Sittard in het kader van het bekertoernooi tegen Almere City FC. Na een klein uur, in een poging een scheve situatie recht te zetten, haalt Édouard Michut Emanuel Poku onreglementair neer. Scheidsrechter Allard Lindhout grijpt resoluut naar zijn achterzak en toonde Michut een rode kaart.


Allard Lindhout is onverbiddelijk

Inmiddels heeft de onafhankelijke aanklager betaald voetbal Michut een schorsingsvoorstel van drie duels onder zijn neus geschoven, waarvan één voorwaardelijk. Michut en Fortuna hebben dat voorstel geaccepteerd.

Dat betekent dat Michut het thuisduel van komende zondag tegen AZ mist en ook het uitduel tegen Go Ahead Eagles zal missen.

Bron: L1

Over de auteur

Michel. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.

Lees ook

Programma in je agenda

Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.

Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.

Uit de oude doos

6 november 2015
FC Eindhoven3
Fortuna Sittard1
Eerste divisie 2.631 toeschouwers Lees het verslag