
Mailson Lima vertrekt
Mailson Lima Duarte Lopes vertrekt bij Fortuna Sittard. De clubleiding heeft de flankspeler medegedeeld dat komend seizoen voor hem geen plaats is binnen de Sittardse selectie. Of één en ander te maken heeft met het niet inschrijven van Jong Fortuna voor de competitie is niet bekend.
Lima speelde pas sinds dit seizoen op amateurbasis bij Fortuna, maar kwam in competitieverband door een zware knieblessure (die hij opliep in de voorbereiding op afgelopen seizoen) pas éénmaal in actie. Tijdens de uitwedstrijd bij RKC Waalwijk verving Lima in de 87e minuut Djibril Dianessy. Afgelopen week scoorde Lima zijn eerste Sittardse doelpunt in het oefenduel met FC RIA en daar blijft het bij.
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Michel Hennen. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.
Vandaag in …
5.600 toeschouwers in De Koel zien hoe Fortuna Sittard met 0-1 wint bij koploper VVV. Fortuna is nu de nieuwe koploper in de eerste divisie; een positie die Fortuna dit seizoen niet meer zal afstaan!
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













