
Kolpron komt met gunstig rapport
25 Maart komt met rasse schreden dichterbij: de dag waarop de gemeenteraad zal beslissen over mogelijke ontwikkelingen rond het Fortuna stadion. Vorig jaar ging de raad niet akkoord met een wijziging van het bestemmingsplan rond het stadion die Fortuna wellicht uit de puree zou kunnen helpen.
Dat gebeurde mede op basis van een rapport van onderzoeksbureau Kolpron. Kolpron wist namelijk te melden dat ontwikkelingen rond het stadion (bijvoorbeeld de ontwikkeling van een megasupermarkt) de aantrekkelijkheid van de stadscentra (en dan met name Geleen) aantasten. Voor veel raadsfracties was dat een voorname reden om kritisch ten opzichte van het voornemen van het college van B&W te staan.
Het College heeft Kolpron de zaak opnieuw laten onderzoeken en warempel: Kolpron komt nu tot andere conclusies. Het laatste Kolpron rapport concludeert namelijk dat een megasupermarkt in het Fortuna stadion juist leidt tot extra koopkracht voor de stad als geheel. Dus ook voor de stadscentra.
Ja, ja, een fraai staaltje onderzoek dus! Hoe dan ook, het is gunstig nieuws voor Fortuna, dus laat maar waaien.
Bron: Limburgs Dagblad / Dagblad De Limburger
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
4.167 toeschouwers in stadion de Koel zien Fortuna Sittard zwaar verliezen van VVV Venlo (uitslag: 7-0). Fortuna's grootste uitnederlaag in de eerste divisie ooit.
1.823 toeschouwers in het Fortuna Sittard stadion zien Fortuna Sittard afgeschoten worden door FC Emmen (uitslag: 1-8). Het is de zwaarste nederlaag in de geschiedenis van Fortuna Sittard.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.








