
Fortuna zegt dertien contracten formeel op
Fortuna Sittard heeft de verbintenissen van negen spelers formeel opgezegd. De club verlengt de aflopende contracten van Glenn Daniëls, Dennis Dengering, Roel Janssen, Jordie Briels, Joeri Schroyen, Muhammed Mert, Raymond Fafiani en Lars Hutten niet. De optie in de verbintenis van Gökhan Lekesiz wordt niet gelicht. Ook de aflopende contracten van de assistent-trainers Jeffrey Kooistra en Donny de Groot en de Academy-trainers Gino Facenna (U19) en Robert van der Weert (U15) zijn formeel opgezegd.
Vóór 1 april moet een contract van betaald voetballers en trainers wettelijk worden opgezegd, om te voorkomen dat een verbintenis automatisch onder dezelfde voorwaarden met een jaar wordt verlengd. Daarnaast dienen opties in contracten voor dezelfde datum te worden gelicht. Dit betekent echter niet dat er afscheid wordt genomen van al deze spelers en trainers. Fortuna Sittard houdt de mogelijkheid open om één of meerdere spelers en/of trainers in een later stadium een nieuw contractvoorstel te doen.
Bron: Fortuna Sittard
Vandaag in …
2.500 toeschouwers op Woudenstein kijken toe hoe Excelsior zwaar afrekent met Fortuna Sittard (uitslag: 6-0). Het is Fortuna's grootste nederlaag ooit in een uitduel in de eredivisie.
8.000 toeschouwers zijn naar de Baandert gekomen om afscheid te nemen van het stadion. Fortuna Sittards laatste duel in het stadion is tegen Sparta. Joost Volmer scoort de winnende en laatste treffer in het stadion (uitslag: 3-2).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













