
Fortuna verslaat Jong Roda JC
Fortuna Sittard heeft gisterenmiddag in een oefenduel met 4-0 gewonnen van Jong Roda JC. Het duel werd in het geheim afgewerkt in het Parkstad Limburg Stadion – iets wat blijkbaar normaal is tegenwoordig.
Fortuna startte het duel met de proefspelers Ajdin Mujagic en Lisandro Semedo in de basis (zie ook: twee testers: wie zijn het?). Echter de enige treffer voor rust kwam niet van de voet van een nieuweling, maar een afscheidnemende speler: Roald van Hout.
Na rust liep de score op naar 4-0 via treffers van Finn Stokkers, Ferry de Regt en Djibril Dianessy.
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
7.500 toeschouwers in De Baandert zien Fortuna Sittard voor de zesde maal op rij in de eerste divisie winnen. SC Heerenveen is het zesde slachtoffer dat met 5-1 wordt verslagen. Hans Zuidersma, Hans Engbersen (2x), Theo van Well en Tini Ruys zorgen voor de doelpunten.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












