Naar de inhoud
Nieuws

Fortuna verliest oefenduel tegen amateurs

Fortuna heeft gisteren het derde oefenduel tijdens het trainingskamp in Hamburg met 2-1 verloren van SV Lurup. Bij rust was het nog 0-0. Na rust kon Fortuna eenmaal een Duitse voorsprong ongedaan maken via Van Barneveld, een tweede maal lukte dat niet meer.
Als excuus voor deze nederlaag kan Fortuna aanvoeren dat de fysieke inspanningen van de afgelopen dagen hun tol wel moesten eisen. En verder is SV Lurup dat uitkomt in de oberliga (vierde Duitse divisie) ook geen slappe hap.
Het trainingskamp in Hamburg is met dit duel ten einde. Fortuna komt nu terug naar Sittard. Aanstaande woensdag is het eerstvolgende oefenduel in Luxemburg tegen Swift Hesperange, dat uitkomt in de Luxemburgse hoogste divisie.

Opstelling Fortuna tegen SV Lurup:

Bertjens, Akerboom, Van der Hoeven, Klimek (65. Meszaros), Meulenberg, Tychon (65. El Gaaouiri), Daemen, Cagnazzo, Brusselers, Van Barneveld en Gommans

Bron: Limburgs Dagblad / Dagblad De Limburger

Over de auteur

Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Programma in je agenda

Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.

Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.

Uit de oude doos

1 november 2023
Sparta Nijkerk0
Fortuna Sittard1
Beker 2.800 toeschouwers Lees het verslag