Naar de inhoud
Nieuws

Fortuna legt spits vast voor Jong Fortuna

Fortuna Sittard heeft een nieuwe spits voor Jong Fortuna vastgelegd voor het volgende seizoen: Gino Taihuttu. Taihuttu? Inderdaad, Gino komt voort uit de familie Taihuttu die sterke banden heeft met Fortuna Sittard. Jerry Taihuttu speelde voor Fortuna en oom John Taihuttu is trainer van de B-jeugd.
Gino Taihuttu is de veelscorende spits van de amateurs van SV Milsbeek dat afgelopen seizoen in de vierde klasse van de amateurs uitkwam. Milsbeek behaalde het kampioenschap, waarbij de 17 treffers van Taihuttu een belangrijke rol speelden.

Maar op dat niveau speelde hij zich niet in de kijker bij Fortuna. Twee weken geleden speelde Fortuna een benefietwedstrijd tegen een Moluks Elftal. Gino Taihuttu speelde mee aan Molukse zijde en deed het blijkbaar dusdanig goed dat Fortuna contact met hem heeft opgenomen. En daar rolde een eenjarig contract voor het tweede elftal uit voort.

Bron: Fortuna Sittard

Over de auteur

Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.

Uit de oude doos

24 oktober 2008
FC Dordrecht3
Fortuna Sittard0
Eerste divisie 2.008 toeschouwers Lees het verslag