
Fortuna haalt dubbele cijfers tegen SVM
Fortuna Sittard heeft in de eerste oefenwedstrijd van het seizoen 04/05 SVM uit Munstergeleen met 10-0 verslagen. De wedstrijd die gisteren niet door kon gaan vanwege een ondergelopen veld, trok ongeveer 350 supporters, die de volgende elf Fortunezen het spits zagen afbijten: Baart, Joosten, Akerboom, Dassen, Hermans, Aitjdag, Meszaros, Cagnazzo, Moutawakil, Derksen en Taihuttu.
De belegering van het Munstergeleense doel duurde zoals gebruikelijk 90 minuten, maar echt veel kansen creëren was er niet bij in de eerste helft. De weinige kansen die Fortuna kreeg gingen er wel in. Zo noteren we een loepzuivere hattrick van Dirk-Jan Derksen die in de 8ste, 30ste en 41ste minuut scoorde. Taihuttu bracht vlak voor rust de 4-0 ruststand op het bord.
In de tweede helft verschenen Vaessen en Daemen op de plekken van respectievelijke Dassen en Meszaros. Akerboom scoorde binnen vijf minuten de vijfde Sittardse treffer, maar op een zesde treffer was het lang wachten. Pas toen Dabo een kwartier voor tijd Derksen kwam vervangen (en Dreezen voor Baart), liep de score uit de hand. Binnen vijf minuten liep de score van 5-0 op tot 9-0. Dabo had een halve minuut speeltijd nodig voor nummer zes, vervolgens scoorden Taihuttu, (weer) Dabo en Daemen doelpunt zeven, acht en negen. Kwamen er dan ook nog dubbele cijfers op het bord? Ja, want een droge schuiver van Cagnazzo verdween ook nog in het net: 10-0!
Verder nog iets te melden? Niet echt, behalve dan dat Tom Daemen de twijfelachtige eer heeft als eerste Fortunees dit jaar gepoort te zijn…. Volgende week dinsdag gaat het verder in Koningsbosch tegen fusieclub Conventus.
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
4.167 toeschouwers in stadion de Koel zien Fortuna Sittard zwaar verliezen van VVV Venlo (uitslag: 7-0). Fortuna's grootste uitnederlaag in de eerste divisie ooit.
1.823 toeschouwers in het Fortuna Sittard stadion zien Fortuna Sittard afgeschoten worden door FC Emmen (uitslag: 1-8). Het is de zwaarste nederlaag in de geschiedenis van Fortuna Sittard.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.








