
Fortuna brengt loonoffer
Sinds de uitbraak van de wereldwijde Covid-19 pandemie ligt het betaald voetbal onder een vergrootglas. De bedrijfstak kampt met een poenerig imago, met spelers die in crisistijd pronken met allerlei uitspattingen op sociale media. Dat dit maar een topje van de ijsberg betreft en dat het gros van de clubs geen miljonairs in de selectie heeft rondlopen wordt gemakshalve vergeten.
Desondanks hebben werkgeversorganisatie FBO, spelersvakbonden VVCS en ProProf en vakvereniging Coaches Betaald Voetbal een akkoord bereikt over een pakket aan noodmaatregelen voor het betaald voetbal. Concreet betekent dit dat het personeel van clubs een duit in het zakje doet door akkoord te gaan met een lager salaris, hopende dat de kosten zo enigszins in balans komen met de opbrengsten.
Zo ook bij Fortuna Sittard. Spelers, technische staf, maar ook directie leveren een deel van hun salaris in teneinde de club te helpen deze financieel zware periode zo goed als mogelijk door te komen.
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Michel Hennen. Michel balanceert tussen Fortuna-fan en Fortuna-volger.
Vandaag in …
1.500 toeschouwers in het Jan Louwers stadion zien Wout Holverda driemaal scoren in een bekerduel tegen EVV Eindhoven (uitslag: 0-5).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













