
Fortuna-Alemannia Aachen gaat niet door!
Zoals als reeds vrijdag gememoreerd, stond het duel tegen Alemannia Aachen op losse schroeven weinig twijfels omtrent de inzet van voldoende politiepersoneel. Vanwege de Oktoberfeesten in Sittard was en is dat er niet, dus dientengevolge mag er morgen niet tegen Alemannia Aachen gespeeld worden. De wedstrijd gaat dus niet door!
Wederom een bewijs van onkunde, vervroegd victorie gekraaid zonder de omstandigheden onder de loep te nemen. Directeur Hans “Airkes” Erkens maakt zijn zoveelste mispeer. We kunnen ons dus gaan concentreren op de thuiswedstrijd tegen Stormvogels Telstar a.s. vrijdag, alwaar Fortuna zal figureren als sparringpartner voor de Velsenaren in hun strijd om de periodetitel.
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
12.500 toeschouwers in de Baandert zien Fortuna Sittard de heenwedstrijd in de tweede ronde van het Europacup toernooi der bekerwinnaars winnen van Wisla Krakow (uitslag: 2-0). Arthur Hoyer en Theo van Well scoren.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












