
Dullens richt zich compleet op Fortuna
Technisch adviseur en balvirtuoos Willy Dullens richt zich binnenkort volledig op zijn functie bij Fortuna Sittard. Eerder deed Willy met pijn in het hart zijn duiven al weg en nu heeft hij besloten zijn kapsalon te verkopen.
En dus kan Dullens zich compleet gaan richten op zijn taken binnen Fortuna: het ondersteunen van Fred van Barneveld bij het technische beleid en het ondersteunen van Fortuna’s jeugdspelers met zijn rijke schat aan praktijk kennis.
Bron: Limburgs Dagblad
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
12.500 toeschouwers in de Baandert zien Fortuna Sittard de heenwedstrijd in de tweede ronde van het Europacup toernooi der bekerwinnaars winnen van Wisla Krakow (uitslag: 2-0). Arthur Hoyer en Theo van Well scoren.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












