
Contract voor Kastrati en Hendriks
Arian Kastrati en Tom Hendriks sloten afgelopen seizoen aan bij het eerste elftal. De negentienjarige Kastrati maakte al zijn debuut in de aanval van het eerste elftal (zeven duels in totaal) en voor Kosovo O19. De eveneens negentienjarige doelman Hendriks wacht nog op zijn debuut bij Fortuna.
Beiden tekenden gisteren hun eerste profcontract bij Fortuna. Hendriks tekende tot de zomer van 2022; Kastrati tekende tot de zomer van 2023.
Bron: Fortuna Sittard
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
6.500 toeschouwers in het Wagner&Partners Stadion zien zeven doelpunten in het eredivisieduel tussen Fortuna Sittard en Sparta. Ondanks dat Fortuna tweemaal een voorsprong neemt, wint Sparta (uitslag: 3-4).
8.152 toeschouwers in Stadion De Geusselt zien Fortuna Sittard de eerstedivisiederby winnen (uitslag: 1-2).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.













