
Busreis naar AGOVV
Op vrijdag 28 januari speelt Fortuna Sittard een uitwedstrijd tegen AGOVV. Het buscomité van de supporters organiseert – bij voldoende belangstelling (minimaal 30 supporters) – een niet verplichte combi-reis naar Apeldoorn.
De kaartverkoop voor de combi-reis vindt plaats aanstaande vrijdag (21 januari) in de hal van het W&P Stadion tussen 18.00 en 19.00uur.
Vertrek naar Apeldoorn op vrijdag 28 januari om 16.00uur vanaf het supportershome.
Kosten seizoenkaarthouders: 22 euro (bus en entree bewijs)
Kosten niet-seizoenkaarthouders: 24,50 euro (bus en entree bewijs)
Losse kaartjes voor het uitvak kosten 12 euro.
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
2.560 toeschouwers in de Trendwork arena zien hoe Fortuna eerst 0-3 achterkomt tegen BV Veendam, om die achterstand in het laatste half uur weg te werken via treffers van Mo Riyani, Joeri Schroyen en Diogo Pinheiro (uitslag: 3-3).
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.








