
Trainer deadline verlopen
Het is zes weken geleden dat Fortuna Peter van Vossen ontsloeg. De KNVB geeft een club standaard vier weken de tijd om een gediplomeerde opvolger aan te stellen; Fortuna kreeg nog twee weken extra, maar heeft vooralsnog geen opvolger aangesteld.
Aangezien een club zeven dagen de tijd heeft om de KNVB op de hoogte te stellen van het aanstellen van een nieuwe trainer, kan de licentiecommissie van de KNVB vooralsnog Fortuna geen officiële waarschuwing geven voor het niet tijdig aanstellen van een gediplomeerde trainer. Over een week zal die waarschuwing er vast komen, tenzij Fortuna komende week een nieuwe trainer aanstelt en dat onmiddellijk meldt aan de KNVB.
Bron: VI
Over de auteur
Riccardo Welters. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Vandaag in …
"Laten we nu maar even genieten van die klassering voordat het te laat is", aldus Henk Duut na een overwinning op FC Den Bosch in de Baandert (uitslag: 3-2). Fortuna staat die avond vierde op de eredivisieranglijst.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.












