
De provincie haakt ook af
De provincie Limburg haakt ook af als mogelijke sponsor van FC Limburg, waarmee het financiële fundament onder FC Limburg verder afbrokkelt. Gedeputeerde Eurlings roept nu dat de provincie de fusieclub niet financieel mag steunen omdat dat in strijd is met de Europese regels. Inderdaad meneer Eurlings, net zoals zes jaar geleden! Tenzij je de subsidie in een zodanig ingewikkelde formule stopt dat de Europese Commissie niet meer kan aantonen dat er sprake is van oneigenlijke subsidiëring. En als we de Limburgse politiek iets toevertrouwen is het wel de gave om van zo’n subsidiëring zo’n zooi te maken dat zelfs de Europese commissie er niet meer uitkomt.
Nee Eurlings wil gewoon niet en hij heeft nog volkomen gelijk ook. De provincie was te klein toen MVV en Fortuna naar de gemeente stapten voor overheidssteun en als FC Limburg bij diezelfde overheid smeekt om geld, zou het wel toegestaan zijn? Degene die dat nog begrijpt moet ons dat maar eens uitleggen… (bron: Dagblad De Limburger / Limburgs Dagblad)
Over de auteur
Riccardo. Riccardo draait al sinds jaar en dag de nachtdiensten bij Fortuna Online.
Programma in je agenda
Alle duels van Fortuna Sittard, met de uitslag en een link naar het verslag. Werkt zichzelf bij als de aftrap verandert.
Je agenda haalt wijzigingen zelf op. Bij Google kan dat tot een dag duren.
Vandaag in …
34.500 toeschouwers in Stadion de Kuip zien hoe FSC tekort komt in de eredivisie. Feijenoord verslaat FSC met 5-0.
Fortuna Sittard en Roda JC tekenen - in het geheim - een intentieovereenkomst om te komen tot een fusie. De nog op te richten Stuurgroep Topvoetbal Limburg moet het fusietraject uitstippelen.
Harald
Harald ontviel ons op 22 augustus 2008. Wij zijn nuchter, maar niet van staal. Vandaar dit speciale plekje op de site en een in memoriam.









