Fortuna Sittard blijft de markt van spelers met ervaring in het Nederlandse voetbal afstruinen. En deze keer wordt de Sittardse club in verband gebracht met een speler van Feyenoord.
Het gaat om de 23-jarige Shiloh ‘t Zand. De carrière van de middenvelder is inmiddels uit de rails gelopen na een veelbelovende start bij FC Dordrecht. Daar presteerde ‘t Zand dusdanig goed dat hij werd uitgeroepen tot ‘Beste talent van de Keuken Kampioen Divisie’, maar dat dateert al van het seizoen 2023/24.
Dat seizoen werd de middenvelder verhuurd door Feyenoord aan FC Dordrecht waarmee ‘t Zand zich plaatste voor de nacompetitie. Feyenoord beloonde ‘t Zand daaropvolgend met een contractverlenging tot de zomer van 2028.
‘t Zand achtte zich rijp voor de stap naar de Eredivisie, maar een verhuurperiode aan Heracles Almelo strandde halverwege. ‘t Zand keerde een illusie armer terug naar Rotterdam-Zuid. Afgelopen seizoen werd sowieso een seizoen om rap te vergeten, want de middenvelder werkte zijn duels af voor Feyenoord O21 en kampte met blessureleed.
Het is duidelijk dat de toekomst van ‘t Zand niet in Rotterdam-Zuid ligt en misschien wordt het wel Sittard-Geleen. Het zou een mooie kans zijn om zijn voetbalcarrière te relanceren, waarbij Feyenoord inzet op een definitief vertrek van de inmiddels 23-jarige middenvelder, aldus FR12.nl.
Volgens datzelfde FR12.nl had Fortuna eerder al interesse in Feyenoord O21-speler Fabiano Rust, maar sindsdien is daaromtrent niets meer vernomen.
Bron: FR12.nl / Keuken Kampioen Divisie
